Windows 2003 był dobry, ale czas na zmianę

Czy nadal używasz Windows Server 2003?
Przez ostatnie lata moc serwerów wielokrotnie zwiększyła się, a urządzenia są znacznie szybsze, niż te, na które Windows Server 2003 był tworzony. W związku z planowanym zakończeniem wsparcia dla Windows Server 2003 warto rozważyć dokonanie aktualizacji serwerowni.

Co to oznacza dla Twojej firmy:

  • od 14 lipca 2015 roku nie będą już dostępne aktualizacje zabezpieczeń i poprawki,
  • zakończy się wsparcie telefoniczne i online,
  • insfrastruktura IT będzie narażona na coraz większe niebezpieczeństwo, a jej utrzymywanie będzie coraz droższe.

Najnowsze rozwiązania Microsoft, w tym Windows Server 2012 R2 i Microsoft Azure, mogą pomóc organizacji sprawnie i bezpiecznie funkcjonować.


Trzy kluczowe powody, dla których warto dokonać aktualizacji:

  • Obniżenie kosztów i maksymalne wykorzystanie inwestycji dzięki wbudowanej wirtualizacji Hyper-V, umożliwiającej uruchomienie większej liczby aplikacji na mniejszej liczbie serwerów.
  • Działanie nawet w przypadku awarii dzięki tworzeniu kopii zapasowych danych, ograniczeniu ich utraty i szybkiemu przywracaniu systemów do działania.
  • Proste i tanie przechowywanie danych poprzez możliwość dynamicznego skalowania, w zależności od aktualnych potrzeb, nawet przy rosnącym wolumenie danych.

Pełny proces aktualizacji zajmuje średnio 200–300 dni — warto zacząć już teraz!
Aktualizacja całej firmowej infrastruktury serwerowej nie jest zadaniem do wykonania z dnia na dzień. Aby zapewnić płynność tego procesu, trzeba podjąć odpowiednie działania już teraz.

do góry

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ